Diablo II: Resurrected’ın Sistem Gereksinimleri ve Mod Desteğine Sahip Olacağı Açıklandı

Dün Blizzard tarafından açıklanan Diablo II: Resurrected'ın minimum ve önerilen sistem gereksinimleri bugün açıklandı. Oyun, minimum sistem gereksinimleri olan birçok bilgisayarda oynanabilir. Geliştirici ekip, oyunun sistem gereksinimlerinin yanı sıra mod desteğine sahip olacağını da duyurdu.

Oyun tarihinin en çok bilinen dizilerinden biri olan Diablo, dün hayranlarını memnun edecek haberlerle gündeme geldi. Serinin ikinci oyunu Diablo II'nin yenilenmiş bir versiyonuyla sunulacağı Blizzard, Diablo II:Resurrected'ı duyurdu. Oyun Diablo II'yi tamamen yenilemeyecek olsa da görsel ve mekanik olarak sunulacak. BlizzCon etkinliğinde duyurulan Diablo II:Resurrected; PlayStation 5, Xbox Series X ve PC platformlarında 4K 60 FPS desteği ile oynanabiliyor. Bugün, Diablo II:Resurrected'ı tüm güzelliği ile oynamak için sahip olmanız gereken minimum ve önerilen sistem gereksinimleri açıklandı.

Diablo II:Dirilen sistem gereksinimleri açıklandı:

Blizzard'ın bugünkü açıklaması birçok oyuncuyu memnun edecek türden. Çünkü oyunun minimum sistem gereksinimleri günümüzde pek çok oyuncunun bilgisayarı tarafından kolaylıkla karşılanabilmektedir. Önerilen sistem gereksinimleri yeni nesil oyunlar gibi tavan seviyesinde olmasa da minimumdan çok daha iyi bir donanıma işaret ediyor.

Diablo II:Dirilen minimum sistem gereksinimleri:

İşletim sistemi:Windows 10 İşlemci:Intel Core i3-3250 / AMD FX-4350 Ekran kartı:Nvidia GTX 660 / AMD Radeon HD 7850 RAM:8 GB Depolama:30 GB Çözünürlük:1280 x 720 (720p)

Diablo II:Dirilen önerilen sistem gereksinimleri:

İşletim sistemi:Windows 10 İşlemci:Intel Core i5-9600k / AMD Ryzen 5 2600 Grafik kartı:Nvidia GTX 1060 / AMD Radeon RX 5500 XT RAM:16 GB Depolama:30 GB Çözünürlük:1920 x 1080 (1080p)

Bunlara da Göz Atın

Xbox Series X ve Series S’in Türkiye Fiyatında İndirime Gidildi

Yeni nesil konsol savaşlarının taraflarından biri Xbox Xbox Series S Series X ve kardeşi Türkiye'ye …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.