Apple’ın Önümüzdeki Ay Yeni iPad Pro ve AirTags’i Duyuracağı İddia Edildi

Apple hakkında bilgi sızdırmasıyla ünlü bir analist, şirketin gelecek ayki planları hakkında açıklama yaptı. Açıklamaya göre Apple, önümüzdeki ay yeni bir iPad Pro modelini ve AirTag'leri açıklayacak. Apple'ın gerçekleştireceği sanal bir etkinlikte duyurunun yapılacağı da rivayet ediliyor.

İnternet ortamı sayesinde birçok bilgi sızıntısı elimize geliyor. 'Teşekkürler' diyoruz, ancak bazen bu bilgi sızıntıları kötü olabilir çünkü insanlar çok heyecanlanabilir ve sonra hayal kırıklığına uğrayabilir. Bunun en güzel örneği teknoloji devlerinin ürünleri ile ilgili. Teknoloji devlerinin gelecekte piyasaya sürmeyi planladıkları ürünler hakkında bilgi kırıntıları neredeyse her gün paylaşılıyor. Ayrıca Apple'ın önceki yıllarda genel olarak Mart ayından önce faaliyet göstermediğini bilmekte fayda var. Dolayısıyla önümüzdeki ay iki ürünün açıklanacağı iddiası gerçeği yansıtmayabilir. Şirketin Mart ayı geldiğinde etkinlik yapma arzusu olmadığı için yapılacak herhangi bir etkinliğin ertelenme ihtimali de var.

Bunlara da Göz Atın

IP adresim nedir? IP adresi nasıl öğrenilir?

İnternete bağlanan her cihazın bir IP adresi vardır. Peki, "IP adresim nedir? IP adresi nasıl bulunur, cep telefonunun IP adresi nasıl bulunur, nasıl sorgulama yapılır" sorularının cevaplarını biliyor musunuz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now