Disney Plus’ta Yayınlanacak Marvel ve Star Wars Dizileri Hakkındaki Tüm Detaylar

10 Aralık'ta Disney Plus için canlı yayında platforma gelecek yeni diziler tanıtıldı. Bu diziler arasında Disney Plus'a gelecek olan yeni Star Wars ve Marvel dizileri de var. Platforma gelecek olan Marvel ve Star Wars serisi ile ilgili bilinen tüm detayları sizler için derledik.

Disney Plus henüz ülkemize gelmemiş olsa da Amerika ve diğer birçok ülkede hizmet vermeye başlamış ve devam etmektedir. 10 Aralık 2020'de Disney'in yaptığı tüm içerikleri bulabileceğiniz Disney Plus platformuna gelecek yeni diziler duyurulduğunda, tüm yeni Marvel ve Star Wars dizilerine de yer verildi.

Bunları tek tek listemize ekledik ve Disney Plus platformuna gelecek olan tüm Marvel ve Star Wars serisinin çıkış tarihleri, oyuncuları, türü ve konusu hakkında bildiğimiz tüm detayları listeledik. Dilerseniz daha fazla dolandırıcılık yapmadan listemize geçelim.

Disney Plus platformunda gerçekleşecek Marvel ve Star Wars serileri:

Disney Plus Marvel serisi Falcon ve The Winter Soldier WandaVision Loki Hawkeye Bayan Marvel Moon Knight She-Hulk Marvel What If If Secret Invasion Ironheart Armor Wars Galaksinin Koruyucuları Tatil Özel Ben Groot Disney Plus Star Wars TV dizisi Star Wars:Andor Star Wars :Obi-Wan Kenobi The Acolyte Star Wars:The Bad Batch Yıldız Savaşları:Ahsoka Star Wars:Rangers of the New Republic Yıldız Savaşları:Lando Yıldız Savaşları:Vizyonlar Star Wars:Bir Droid Hikayesi

Disney Plus Marvel serisi

Şahin ve Kış Askeri

Yayın tarihi:2021 Tür:Aksiyon, Fantastik, Macera, Dram Oyuncular:Anthony Mackie (Falcon), Sebastian Stan (Winter Soldier)

2021 yılında Disney Plus platformunda yayınlanacak olan Falcon ve The Winter Soldier dizisi Kari Skogland tarafından çekilecek. Dizi, Avengers:Endgame'den sonra Falcon ve Winter Soldier'ın olaylarını anlatacak.

WandaVision

Yayın tarihi:15 Ocak 2021 Tür:Macera, Drama, Bilim Kurgu, Fantastik Aktörler:Elizabeth Olsen (Scarlet Witch), Paul Bettany (Vision), Evan Peters, Kat Dennings

Jac Schaeffer tarafından çekilen ve Disney Plus platformunda yayınlanacak olan WandaVision serisi, Avengers:Infinity War ve Avengers:Endgame sonrasında Scarlet Witch ve Vision karakterlerinin neler yaşadığını anlatacak.

Loki

Yayın tarihi:Mayıs 2021 Tür:Macera, Fantezi, Drama Oyuncular:Tom Hiddleston (Loki), Owen Wilson, Sasha Lane, Gugu Mbatha-Raw

WandaVision, Thor'un zeki ve kurnaz kardeşi Loki'den birkaç ay sonra yayınlandı. Loki, Avengers ve Avengers:Endgame arasındaki dönemde Loki'nin neler yaptığını anlatacak.

Hawkeye

Yayın tarihi:2021 Tür:Macera, Fantezi, Aksiyon Oyuncuları:Jeremy Renner (Hawkeye), Hail ee Steinfeld (Kate Bishop), Florence Pugh

Avengers Endgame öncesi konu alınacak olan Hawkeye dizisi, Hawkeye'nin karakter eğitimi Kate Bishop'u konu alacak. Babası Derek'e hayranlık duyan genç kız Kate, gençken babasının sandığı kadar iyi olmadığını anlar ve Clint Barton ile tanışır. Marvel

Yayın tarihi:2021 Sonu Tür:Macera, Fantastik Oyuncular:Iman Vellani (Kamala Khan) Saagar Shaikh, Aramis Knight, Matt Lintz

Marvel çizgi roman evreninin en tanınmış karakterlerinden biri olan Bayan Marvel (Kamala Khan), sinema ve dizi evrenlerinde hiç görünmedi. 2020'nin başlarında piyasaya sürülen The Avengers oyununun ana karakterlerinden Bayan Marvel'ın çekimleri Kasım 2020'de başladı, bu yüzden dizinin 2021'in sonlarına doğru geleceğini söyleyebiliriz.

Ay Şövalyesi

Yayın tarihi:Bilinmeyen Tür:Macera, Fantastik Aktörler:Oscar Isaac (Tahmin Et)

Marvel Evreninin tanınmış yaratıcılarından biri Kevin Feige'in açıklamasına göre Moon Knight olarak bilinen Marc Spector, karakterin hayatına konu olacak ve sinematik evrenden farklı bir seyir izleyecek.

Dişi Hulk

Çıkış tarihi:Bilinmeyen Tür:Fantezi, Macera Aktörler:Tatiana Maslany (Tahmin) 1980'lerde Marvel çizgi roman dünyasına ilk kez giren She-Hulk karakteri, Bruce Banner'ın avukatı ve kuzeni Jennifer Walters'ın hikayesini anlatacak. . Şimdilik dizinin ne niyeti ne de çekim başlama tarihi net değil, bu yüzden çıkış tarihi için bir şey söyleyemeyiz.

Marvel What If…?

Yayın tarihi:2021 ortası Tür:Animasyon, Macera, Komedi, Fantastik Aktörler:Bilinmeyen
Oldukça eğlenceli bir konsepte sahip olacak What If dizisi aynı zamanda bir çizgi film dizisi olacak. Dizinin konusu, Marvel Sinematik evrenindeki bazı olayların farklı yaşanması durumunda neler olabileceğini anlatacak.

Gizli İstila

Yayın tarihi:Bilinmeyen Tür:Aksiyon, Macera, Fantastik Aktörler:Samuel L. Jackson, Ben Medelsohn

Iron Man 2008'de Marvel Sinematik Evreni'nde çekilen hemen hemen tüm Marvel filmlerinde gördüğümüz Nick Fury ve Captain Marvel filmlerinden Talos karakterlerinin yer alacağı Secret Invasion dizisinin çıkış tarihi ve bu iki karakter dışındaki oyuncular Henüz bilinmiyor.

Ironheart

Yayın tarihi:Bilinmeyen Tür:Macera, Aksiyon, Fantastik Aktörler:Dominique Thorne (Riri Williams)

Ironheart dizisi, Iron Man Tony Stark'ın kullandığı son zırhından bu yana en güçlü zırhı kullanan Riri Williams'ın ya da Ironheart'ın hayatını konu alıyor.

Zırh Savaşları

Yayın tarihi:Bilinmeyen Tür:Aksiyon, Macera, Fantastik Aktörler:Don Cheadle, Paul Rudd

Başlangıçta Zırh Savaşları çizgi roman dizisi, Iron Man, diğer adıyla Tony Stark'ın Knolojisini çalmak isteyen düşmanlarıyla savaşını anlatıyor. Çizgi romanda Tony Stark, Ant-Man (Scott Lang) ve Savaş Makinesi'nden yardım ister. Dizinin Marvel Sinematik Evreni'nden bu iki karakter hakkında olacağını bildiğimiz tek şey.

The Guardians of the Galaxy Holiday Special

Yayın tarihi:2022'nin Sonu Tür:Aksiyon, Komedi, Fantastik Oyuncular:Chris Pratt, Dave Bautista, Bradley Cooper, Vin Diesel, Karen Gillan, Pom Klementieff

The Guardians of the Galaxy Holiday Special, tüm The Guardians of the Galaxy serisinin kadrosunun yer alacağı özel ve eğlenceli bir dizi olacak. Dizi, The Guardians of the Galaxy Vol. 2, Avengers:Endgame ve Thor:Love and Thunder, The Guardians of the Galaxy Vol. Ben Groot

Yayın tarihi:Bilinmeyen Tür:Macera, Fantastik Aktörler:Bilinmeyen

The Guardians of the Galaxy film serisinin bir yan ürünü olan The Guardians of the Galaxy Vol. Dizide Baby Groot'u göreceğimiz için 2'den sonra yaşanan olayları anlatacak.

Disney Plus Star Wars serisi

Yıldız Savaşları:Andor

Yayın tarihi:2022 Tür:Aksiyon, Dram, Bilim Kurgu Aktörler:Diego Luna (Cassian Andor)

Star Wars:Andor, Rogue One filminde gördüğümüz Cassian Andor karakterinin olaylarını anlatan bir dizi olacak. 2022 yılında Disney Plus'ta yayınlanacak olan dizi, her sezon 12 bölümden oluşacak.

Yıldız Savaşları:Obi-Wan Kenobi

Yayın tarihi:2021 sonu – 2022 başı Tür:Aksiyon, Macera, Drama, Bilim Kurgu Aktörler:Ewan McGregor (Obi-Wan Kenobi), Hayden Christensen (Anakin Skywalker)

Star Wars hikayesinin en tanınmış karakterlerinden biri olan Obi-Wan Kenobi'nin olaylarını anlatacak olan dizinin konusu hakkında bildiğimiz bir diğer şey ise 'Sith'in İntikamı' dizisinden 8 yıl sonradır. Yeni Bir Umut filminden 11 yıl önce bir zaman diliminde geçecek.

Acolyte

Çıkış tarihi:Bilinmeyen Tür:Mystery, Thriller, Sci-Fi Aktörler:Bilinmeyen

10 Aralık'ta Russian Doll yapımcısı Leslye Headland, 'Yaptığı açıklamadan öğrendiğimize göre High Republic döneminin son günlerinde yer alacak olan The Acolyte adlı dizi çekilmeye başlanacak ve Leslye Headland yönlendirilecek. Açıklamada, karanlık sırlarla dolu bir galaksiyi izleyeceğimiz dizinin gerilim ve gizem temasına dayanacağı söyleniyor.

Star Wars:Kötü Parti

Yayın tarihi:2021 Tür:Aksiyon, Macera, Dram, Bilim Kurgu Oyuncular:Bilinmeyen

Disney Plus platformunda Yayınlanacak diğer bir dizi olan Star Wars:The Bad Batch'in 2021'de çıkacağı ve Star Wars:The Clone Wars'un devamı olacağı biliniyor. Bunun dışında oyuncuları hakkında henüz bir bilgi yok.

Yıldız Savaşları:Ahsoka

Yayın tarihi:2021 sonu – 2022 ortası Tür:Macera, Drama, Gizem, Bilim Kurgu Aktörler:Bilinmeyen

Star Wars evrenindeki kadın karakterlerden birinin oynadığı bir film. Dizinin geleceğini tahmin eden ve bu karakterin Ahsoka olacağı dizinin hayranları haklıydı çünkü Ahsoka dizisi geliyor. Dizinin oyuncu kadrosu Mart 2021'de başlayacak ve dizinin çekimleri 2021 sonu – 2022 ortası gibi biraz zaman alabilir.

Star Wars:Yeni Cumhuriyet'in Korucuları

Yayın tarihi:Bilinmeyen Tür:Aksiyon, Macera, Bilim Kurgu Aktörler:Bilinmeyen

Disney Plus platformunda yayınlanacak olan ve The Mandalorian seyircisinin merakla beklediği Star Wars:Rangers of the New Republic, The Mandalorian dizisinin bir yan dizisi olacak ve hikayedeki boşlukları kapatacak. Dizi hakkında çok fazla detay bulunmuyor ancak The Mandalorian'ın ikinci sezonu geldiğinde yeni bilgilerin ortaya çıkması bekleniyor.

Yıldız Savaşları:Lando

Çıkış tarihi:Çok yakında Tür:Aksiyon, Macera, Drama, Fantezi, Bilim Kurgu Oyuncular:Henüz bilinmiyor

Kronolojik kurguya göre 5. ve 6. filmlerde karşımıza çıkan ve ilk olarak 1980'lerdeki Star Wars:The Empire Strikes Back'de görünen Lando Calrissian karakterini anlatacak olan Star Wars Lando dizisinin çıkış tarihi ve oyuncuları henüz bilinmiyor çünkü seri henüz erken planlama aşamasında.
Star Wars:Vizyonlar

Yayın tarihi:2021 Tür:Animasyon, Bilim Kurgu Oyuncular:Bilinmiyor

Lucasfilm başkanı Kathleen Kennedy'nin verdiği bilgiye göre Star Wars evreni, Star Wars:Visions ile anime ile buluşacak. 10 bölümlük bir çizgi film serisi olacak Star Wars Visions'ın dünyanın en iyi Japon anime yaratıcıları tarafından geliştirildiği bildiriliyor.

Star Wars:Bir Droid Hikayesi

Yayın tarihi:Bilinmeyen Tür:Animasyon, Bilim Kurgu Aktörler:Bilinmeyen

Evrenin en sevilen robotları R2-D2 ve C-3PO'nun konusu olacak Star Wars A Droid Story, tıpkı Star Wars:Visions gibi anime tarzında çekilecek bir çizgi film serisi olacak. Böylece Disney Plus platformuna gelecek olan Marvel ve Star Wars serilerini listeliyoruz. Sonuna geldik. Lütfen aşağıdaki yorumlar bölümünde düşüncelerinizi ve önerilerinizi belirtmeyi unutmayınız. Resmi Telegram kanalımıza da abone olabilirsiniz.

Bunlara da Göz Atın

Disney Plus’ın yetişkenlere yönelik servisi ‘Star’, Avrupa’da kullanıma sunuldu

Disney'in yetişkinlere yönelik içeriğini barındıran Star hizmeti, bugün itibariyle Avrupa'da Disney + 'a eklenmiştir. Star'ın kütüphanesi 20th Century, ESPN ve ABC gibi devlerin içeriklerini içerir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

fatih escort porno avrupa yakası escort istanbul escort avcılar escort şirinevler escort beylikdüzü escort escort bayan escort izmit ümraniye escort muratpaşa escort antalya escort bursa escort gerçek escort betturkey şişli escort pendik escort ligobet güncel adres bursa escort istanbul escort betvino giriş beylikdüzü escort şişli escort sex hikaye milanobet giriş bakırköy escort istanbul escort roketbet güncel giris roketbet giris roketbet güncel adresi roketbahis güncel giris