Phasmophobia için yeni harita duyuruldu

Phasmophobia için yeni harita duyuruldu. Oyun sizi bir hayalet avcısına dönüştürüyor ve bunu yaparken de işe dedektiflik katıyor. Normalde bu kadar ünlü ve popüler bir oyun değildi ama Twitch'teki yayınlar sayesinde kısa sürede geniş bir izleyici kitlesine ulaştı.
Aramızda geliştiricisi oyunun yeni haritasını duyurdu
Phasmophobia hapishane haritası
Kinetic Games oyununun geliştiricisi, yeni haritanın ekran görüntülerini paylaştı. Bir hapishanede olduğumuz görüntülerde beliriyor. Haritada görüldüğü gibi yuvarlak masalar, tel çitler, mahkumların ziyaret odası ve gözetleme kuleleri var. Oyun geçen Ekim ayından bu yana popülaritesini artırmaya devam ediyor ve gelecek her güncellemeyle birlikte oyuncuları çekmeye devam edecek gibi görünüyor. Oyunun ünlendikten sonra ilk işi olan Kinetik Oyunlar, hataları düzeltmekti.

Gelecekte getireceği özellikler de var. Bunlar tek oyunculu mod, hava durumu efektleri ve daha fazla korku teması olarak listelenmiştir. Bence bu tür bir korku oyununa hava olaylarının eklenmesi yapılacak en önemli iyileştirmelerden biri.

Bunlara da Göz Atın

Eski Edge tarayıcısı tarihe karışıyor

Microsoft, kullanıcı deneyimini geliştirmeye devam ediyor. Şirket, eski Edge internet tarayıcısını kullanımdan kaldırmaya hazırlanıyor. Microsoft, eski tarayıcıyı Windows bilgisayarlardan kaldıracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.