iPhone 12 Mini batarya süresi için üzücü gelişme!

13 Ekim'de yeni iPhone modellerini tanıtacak olan Apple, her zamanki gibi pazara iddialı bir giriş yapmayı hedefliyor. Lansman tarihine çok az zaman kala, ürünlerle ilgili sızıntılar devam ediyor. Toplamda dört modelden oluşacak 12 ailenin isimleri iPhone 12 Mini, iPhone 12, iPhone 12 Pro ve Pro Max. Ailenin en küçük modeli olan iPhone 12 Mini, batarya süresi ile bekleyenleri üzebilir.
İPhone 12 modelleri için yeni sızıntı!
İPhone 12 Mini pil ömrü iPhone 11'den daha kötü olabilir
İPhone ailesinin en küçüğü, geçen yıl tanıtılan iPhone 11 modeli iyi bir batarya. zaman teklif ediyordu. Twitter'da @PineLeaks isimli bir kullanıcının sızdırdığı bilgiye göre iPhone 12 modelleri en az yüzde 10 daha fazla pil kapasitesine sahip olacak. 5G özelliğinin de geleceğini düşünen Apple yetkilileri, bu şekilde artacak olan pil tüketimini dengeliyor gibi görünüyor.

iPhone 12 Pro modelleri, benzerlerine göre en az 1 saat daha fazla pil süresine sahiptir. Bekliyorum. Ancak iPhone 12 Mini pil süresi ile bekleyenleri üzebilir. Sızıntılara göre 5,4 inç ekrana sahip Mini model iPhone 11'e göre daha kötü pil ömrüne sahip olacak. Özellikle büyük ekranlardan hoşlanmayanların tercih edeceği Mini modeli akılda soru işareti oluşturabilir. pil süresi ile.

İPhone 12 Mini'nin özelliklerinden kısaca bahsedecek olursak, telefonun bir OLED ekranla gelmesi bekleniyor. Ek olarak, 120 Hz desteği yalnızca Pro modellerine özel olabilir. Apple'ın 5 nm A14 işlemcisi ile gelecek olan telefon, yüksek performans sunmayı hedefliyor. Tüm bunlara ek olarak iPhone 12 Mini'nin 2.227 mAh pil kapasitesine sahip olması bekleniyor.

Bunlara da Göz Atın

Talep görmeyen iPhone 12 mini rafa kalkabilir

İPhone 12 mini, görünüşe göre Apple'ın en kısa ömürlü akıllı telefonlarından biri olacak. İPhone 12 mini modelinin satış rakamlarını beğenmeyen Apple, modelin üretimine son verecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now