Google, Android Güvenlik Ekibi Oluşturuyor

Google, aradığı yeni Android güvenlik ekibinin yalnızca hassas uygulamalardaki güvenlik açıklarını bulmak için çalışmayacağını, aynı zamanda sorunları gidermek için çözümler de sağlayacağını belirtiyor. Daha da ileri giderek, ekip, ek Android güvenlik ekipleriyle çalışmaktan sorumlu olacak ve bu güvenlik açıklarının oluşumunu daha büyük ölçekte azaltmanın yeni ve daha iyi yollarını bulmaktan sorumlu olacak.

Android Güvenlik Ekibi, kullanıcı deneyimini çok daha iyi hale getirecek bir yapı olacak.

Hassas uygulamalardaki kritik hataları bulup ortadan kaldırmak için Google tarafından bir Android Güvenlik Ekibi oluşturulur. Açıkçası, bu uzun zaman önce yapılması gereken bir şey. Deneyimi birçok kullanıcı için sorunsuz ve anlaşılır hale getirmenin yanı sıra, ekibin hata bulma ve giderme sürecini hızlandırması büyük önem taşıyor. genellikle daha iyi bir deneyim yaşamasını sağlama yeteneğine sahip. Bu ekibin ne zaman kurulacağına dair net bir bilgi yok.

Android Güvenlik Ekibi, son derece hassas uygulamaların güvenlik değerlendirmelerini yapmaktan sorumlu olacaktır. Gönderide güvenlik mühendisliği yöneticisi için aranan özelliklerde, Google Play üzerinden son derece hassas üçüncü parti Android uygulamalarının güvenlik değerlendirmelerini yapacak bir ekip oluşturmaktan sorumlu olacağı belirtiliyor. Ekip ayrıca banka uygulamaları veya en yeni COVID-19 kişi izleme uygulamaları gibi hassas kullanıcı verilerini içeren uygulamalara da odaklanabilir.

Bunlara da Göz Atın

Fall Guys Sezon 2 Başladı

Fall Guys Season 2, ortaçağ temalı içeriği ile oyuna yeni bir renk katıyor. Mediatonic, Fall Guys: Ultimate Knockout ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now