Bahçeli’nin Hedefinde Türk Tabipler Birliği Var: ‘Korona Kadar Tehlikeli, Derhal Kapatılmalı’

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, koronavirüs nedeniyle hayatını kaybedenlere dikkat çekmek için sağlık kurumlarında siyah kurdele takmaya karar veren Türk Tabipleri Birliği’ni vatana ihanetle suçladı. TTB’nin koronavirüs kadar tehlikeli olduğunu savunan Bahçeli, “Sadece Türk Tabipler Birliği derhal ve gecikmeden kapatılmalı, yöneticileri hakkında adli işlem yapılmalıdır.” Dedi.

Türk Tabipler Birliği adlı ihanet oluşumu, sözde artan vakalara, hayatını kaybeden halkımıza ve sağlık çalışanlarımıza dikkat çekmek için tüm sağlık kurumlarında siyah kurdele takacaktı! Bu girişim, zehirli ve aşağılık bir komplodur. Hastanelerde siyah kurdele takmakla giymemek arasındaki ayrım vasatsa, olası gelişmeler hakkında herhangi bir fikri olan var mı? Türk Tabipler Birliği Corona kadar tehlikelidir, tehdit yaymaktadır. Üstelik hükümete karşı “yönetme, ölüyoruz, tükeniyoruz” eylemleri haince bir komplodur.

Virüsle mücadele sayısız ve artarak ortaya çıkmaya devam ediyor vatansever bilim adamlarımıza bir müteşebbis heyet kurulmalı, hainlerin kara sayfaları ve Türkiye düşmanlığı kapatılmalıdır. Artık Türk Tabipleri Birliği’ne sabır ve tahammül göstermek mümkün değil. “Çağrım şu:Bugünün hassas döneminde Türk Tabipler Birliği insan ve halk sağlığı konusunda asılsız şüphe ve şüpheleri körüklüyor. Bu nedenle sadece adına Türk Tabipler Birliği derhal ve gecikmeden kapatılmalıdır. Ne olacak? siyah kurdele taktığımızda COVID-19 tedavisi gören halkımıza ne diyecekler, bu kapsamda ölen kardeşlerimizin ailelerine ne diyecekler, utanç verici doktorlar ulaşmak yerine nereye ulaşmayı hedefliyorlar Birlik?

Bahçeli, sosyal medya Hesaplarındaki paylaşımlarında şu ifadeleri kullandı:”Ülkemizin yeni tip koronavirüs salgını ile mücadelesini engellemek ve sağlık çalışanlarımızı paniğe ve paniğe sürüklemek isteyen kötü niyetli bir kampanya sürekli. taşınmak. Bunu görüyoruz, karanlık hırslarını biliyoruz. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Bahçeli’nin Twitter’da Türk Tabipler Birliği’ni hedef alan sözlerine yanıt verdi. CHP lideri, “Kovid-19 salgınıyla mücadelede ön saflarda yer alan, sevdiklerini özleyen, gece gündüz halk sağlığı için çalışan tüm sağlık çalışanlarına ve onları savunan Türk Tabipler Birliği’ne şükran borçluyuz. her ortamda hakları var. İyi şanslar sen! ” dedim.

Bunlara da Göz Atın

Koruma Altındaydı: Maden Şirketi 600 Yıllık Hamamı Yıktı

Muğla'da koruma altına alınan 600 yıllık hamam, özel bir maden şirketi tarafından yıkıldı. Hamamın yıkılmasına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

panelci.org - Ressources et information concernant panelci Resources and Information.

panelci.org

Renew Now